KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274080
nr 1627 4080
Oidentifierad konstnär. Signerad R Sandberg, Älg i månsken. Olja på duk, 30x42 cm, yttermått inklusive ram: 41x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:30:40
300 kr